ForumOnline.Tk

ÖNEMLİ : MESAJLARA CEVAP YAZABİLMENİZ İÇİN VE SADECE ÜYELERE ÖZEL KONULARI GÖREBİLMENİZ İÇİN ÖNCELİKLE KAYIT OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.ÜYELİK TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.

Join the forum, it's quick and easy

ForumOnline.Tk

ÖNEMLİ : MESAJLARA CEVAP YAZABİLMENİZ İÇİN VE SADECE ÜYELERE ÖZEL KONULARI GÖREBİLMENİZ İÇİN ÖNCELİKLE KAYIT OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.ÜYELİK TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.

ForumOnline.Tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumonline'da 12 konu açan ve 20 mesaj yazan kişilerin sitelerinin link reklamını 10 gün bu bölümde yapacağız..

ForumOnline

DJ Qarizma askıma inanmıyor  Forumonlinereklam

En iyi yollayıcılar

bass_95 (137)
DJ Qarizma askıma inanmıyor  Bar_leftDJ Qarizma askıma inanmıyor  I_voting_barDJ Qarizma askıma inanmıyor  Bar_right 
Admin (128)
DJ Qarizma askıma inanmıyor  Bar_leftDJ Qarizma askıma inanmıyor  I_voting_barDJ Qarizma askıma inanmıyor  Bar_right 
Real-King (42)
*Phoenix (40)
MuSaqo (34)
sygn-mdl (25)
doLLy...xD (20)
kevserock (18)
şeyda (11)
salih (4)

2 posters

DJ Qarizma askıma inanmıyor

Real-King
    Real-King
    Site Sahibi
    Site Sahibi

Puan Sayısı : 248

DJ Qarizma askıma inanmıyor  Empty DJ Qarizma askıma inanmıyor

Mesaj tarafından Real-King C.tesi Tem. 17, 2010 2:10 am

aşkıma inanmıyor nedenini bilmiyorum arkandan koşmaktan ben yoruldum
    günden güne gül gibi sararıp soldum inan bana sevdiğim muhtacım ben sana sanaaa
    inanmak istemiyorsun sen benim aşkıma ……………. tek kurtuluş ölüm beklerim seni beklerim mezarıma sakın ağlama yazık olur gözyaşlarına
    seni o kadar çok sevmiştim ki ama ne yazık ki tek taraflı aşktı benimkisi vaz geçemem ben senden benim aşkım ikimizede yeterli ah bi bilsen benim çektiklerimi
    birgün sende anlarsın beni seninle olmak benim için her şeydi zamana bıraktım her şeyi karşılıksız sevgi bu içimdeki sevme desem kalbim söz dinlemez ki

karşılıksız sevgi bu içimdeki sevme desen kalbim söz dinlemez ki allahım nerden verdin bu zalimi kalbime nerdennn
    seni ben unutamam unutamam
    seni ben sensiz yaşamam yaşayamam
    seni ben her zaman beklerim beklerim
    seni ben hep seveceğim seveceğim

kalbimi koymuştum ben senin için ortaya hani ölmek var dönmek yoktuya o güzel gözlerine benden mahrum bırakma seni her zaman seveceğim seni unuturum sanma
    acı dolu yaşamımda seni bulmusken sen gittin uzaklara bıraktın benı tek başıma dayanamaz yüreğim bu acıya geleceğine beni alsana ayrılığı taptırdın bana

seni ben unutamam unutamam
    seni ben sensiz yaşamam yaşayamam
    seni ben her zaman beklerim beklerim
    seni ben hep seveceğim seveceğim yeeaa Qarizma 2007 dj cambaz
    bass_95
    bass_95
    Gelişmekte
    Gelişmekte

Puan Sayısı : 353

DJ Qarizma askıma inanmıyor  Empty Geri: DJ Qarizma askıma inanmıyor

Mesaj tarafından bass_95 C.tesi Tem. 17, 2010 12:17 pm

video koyduysn cıkmamıs gliba :/