ForumOnline.Tk

ÖNEMLİ : MESAJLARA CEVAP YAZABİLMENİZ İÇİN VE SADECE ÜYELERE ÖZEL KONULARI GÖREBİLMENİZ İÇİN ÖNCELİKLE KAYIT OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.ÜYELİK TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.

Join the forum, it's quick and easy

ForumOnline.Tk

ÖNEMLİ : MESAJLARA CEVAP YAZABİLMENİZ İÇİN VE SADECE ÜYELERE ÖZEL KONULARI GÖREBİLMENİZ İÇİN ÖNCELİKLE KAYIT OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.ÜYELİK TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.

ForumOnline.Tk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumonline'da 12 konu açan ve 20 mesaj yazan kişilerin sitelerinin link reklamını 10 gün bu bölümde yapacağız..

ForumOnline

Nouma Kanser ! Forumonlinereklam

En iyi yollayıcılar

bass_95 (137)
Nouma Kanser ! Bar_leftNouma Kanser ! I_voting_barNouma Kanser ! Bar_right 
Admin (128)
Real-King (42)
*Phoenix (40)
MuSaqo (34)
sygn-mdl (25)
doLLy...xD (20)
kevserock (18)
şeyda (11)
salih (4)

Nouma Kanser !

Admin
    Admin
    Site Sahibi
    Site Sahibi

Puan Sayısı : 360

Nouma Kanser ! Empty Nouma Kanser !

Mesaj tarafından Admin Ptsi Tem. 19, 2010 12:33 pm

Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Pascal Nouma, kanser olduğunu açıkladı.

Kürşat Başar'la Yaz Sohbetleri programına konuk olan Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Pascal Nouma, kanser olduğunu açıkladı.. İşte 20 Temmuz saat 23.30'da CNN TURK'te yayınlanacak olan Kürşat Başar'la Yaz Sohbetleri programında Pascal Nouma'nın açıklamaları..

"2003 yılında Paris’te bir arkadaşımla basket oynarken, ensemden bir sivrisinek ısırdı. İlerleyen zamanlarda ısırdığı yerdeki yara büyüyüp golf topu büyüklüğünde oldu. Doktora gittim, operasyon yapıp parça aldılar. Sonra eve gittim. Bir gece aniden hastaneye çağırdılar ve kanser olduğumu söylediler. Doktora canın cehenneme dedim. 8 ay radyo-terapi ve kemoterapi gördüm. Beşiktaşın 100.yılında tekrar Beşiktaşa döneceğim için uzun sürecek olan tedaviyi bitirmelerini istedim. Bu yüzden ilacı vücuduma pompaladılar. Doktor bir daha hayat boyu futbol oynayamacağımı söyledi. Zaten kel olduğum için saçlarım değil; ama kaşlarım döküldü tedavi sürecinde 20 kilo verdim. Beşiktaşa gelip imza atacağımda Beşiktaş hastalığımı biliyordu. Kemoterapi bitti iki gün sonra da antrenmana başladım. İlk antrenmanda sadece 5 dk koşabildim. Her antrenmana çıktığım gün bugün inşallah altı dakika, yarın inşallah yedi dakika koşabilirim diyerek çıktım ve benim için o bir dakika maç anlamına geliyordu o zamanlar. Bütün sekiz ay boyunca kimseye söylemedim hatta anne ve babama bile söylemedim. Çocuklarım bile bilmiyordu. Şimdi futbol oynamadığım için rahatlıkla anlatabiliyorum. Üç ayda bir testlerimi tekrar yaptırmam gerekiyor. Doktorum bana avatar ismini taktı. Çünkü kemoterapinin 7 ayında Dinamo Kiev’e tarihi bir gol attım"

(MEDYATAVA)

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 1:03 pm